Zabiegi firmowe dr Irena Eris / COLLAGENE MESO-TECHNOLOGIE - ZABIEG NAPRAWCZY

Zabieg wykorzystuje pobudzająco-naprawcze działanie kolagenu wzmocnione ultradźwiękami oraz stymulacją rollerami mikroigłowymi.

Kolagen jest głównym białkiem podporowym skóry – jej kluczowym budulcem. To jeden z najważniejszych komponentów tworzących od 70 do 80% warstwy skóry. Kolagen zapewnia jej odpowiednie napięcie, sprężystość oraz elastyczność. Wraz z upływem lat jego ilość ulega zmniejszeniu, co prowadzi między innymi do powstawania zmarszczek i utraty elastyczności. Starzenie się skóry jest procesem naturalnym
i nieuniknionym.

Jednak nie wiek metrykalny decyduje o naszym wyglądzie, a umiejętna i prawidłowa pielęgnacja. Dlatego dla najbardziej wymagających klientek Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, stworzyliśmy zabieg COLLAGÈNE meso-TECHNOLOGIE, który w wyraźny sposób poprawia wygląd skóry.

ULTRADŹWIĘKI zastosowane w zabiegu to unikalny system przenikania przez naskórkowego. Wzmacniają działanie kolagenu oraz umożliwiają docieranie substancji aktywnych do głęboko położonych warstw skóry. Poprzez głęboki mikromasaż ultradźwięki usprawniają przepływ krwi i limfy oraz regenerację komórek.

Technologia stymulacji skóry MIKROIGŁOWYMI ROLLERAMI najnowszej generacji zapewnia spektakularne efekty. Pobudza skórę do przebudowy tkanek oraz zwiększa ilość kolagenu w skórze. Naturalnie
i bezpiecznie stymuluje włókna kolagenu do odnowy oraz ułatwia efektywny transport substancji aktywnych w głąb skóry.

Efekty zabiegu:
• wyraźna poprawa wyglądu skóry
• zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek
• intensywne i długotrwałe nawilżenie
• ujędrnienie i wygładzenie skóry
• stymulacja skóry do odnowy

powrót do cennika

O NAS

ILONA SASAK KOSMETOLOGIA

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, fachową pielęgnację, szeroko rozwinięte usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, pedicure leczniczy, manicure, modelowanie sylwetki. Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i relaks.